FAQ

Produkt

Czy nóżki pasują do mebli IKEA?
Nożki LFS są tak zaprojektowane by pasowały do większości mebli. Przed zakupem upewnij się czy Twój mebel posiada nawiercenie pasujące do śruby M8. Jeśli ich nie mają wystarczy, że użyjesz płytki dołączonej do zamówienia. Płytka jest uniwersalna i pasuje do wszystich mebli ,które od spodu posiadają twarda ramę. Taka płytke należy wtedy przykręcić do takiej ramy a następnie wkręcic nogę. w przypadku komody wystarczy ,że dokręcsz tę płytkę do każdego narożnika.

Czy można gdzieś zobaczyć produkty?
Niestety na ten moment nie posiadamy puntku wystawowego. Można nas znalleźć na różnych targach. Wszelkie dostępne wiadomosci na ten temat będą dostępne zawsze na Facebooku oraz newsletterze.

Gdzie produkowane są produkty Little Form Studio?
Wszystkie produkty powstają w Polsce

Zamówienie

Jak długo trzeba czekać na dostawę produktów?
Po otrzymaniu zamówienia przystępujemy do jego realizacji. W przypadku gdy produkt jest na magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h od momentu wpłynięcia na konto pieniedzy. W przeciwnym wypadku okres oczekiwania na zamówione produkty trwa maks. do 5 tyg. Czynimy wszystko by okres dostarczenia naszych produktów był jak najkrótszy.

Czy mogę anulować zamówienie?
Jeżeli z jakiś powodów chcesz anulować zamówienie prosimy o kontakt pod bok@littleformstudio.com 

Jak mogę sprawdzić czy zamówienie zostało już wysłane do mnie?
W momencie odebrania przez kuriera paczki, firma kurierska wysyła informacje na podany przy składaniu zamówienia adres e-mail informacje o dacie dostarczenia zamówienia do klienta

Czy mogę zmienić dane dotyczące zamówienia?
Zmiany możesz dokonać na swoim koncie tylko do momentu kiedy produkt nie został jeszcze wysłany.

Moje zamówienie nie dotarło, co mogę zrobić?
W tym celu należy skontaktować się z kurierem. A następnie poinformować o tym fakcie nasz dział obsługi klienta.

Płatności

Jakie karty akcepujecie?
Akceptujemy karty Visa i Mastercard

Czy mogę zapłacić za pobraniem.
Niestety na ten moment nie mamy w ofercie opcji płatności za pobraniem.

Dlaczego moja płatność została odrzucona?
Płatność może zostać odrzucona z różnych powodów. Na początku sprawdź, czy akceptujemy Twój typ karty (Visa lub Mastercard). Następnie upewnij się, że wprowadziłeś prawidłowe dane karty i polski adres korespondencyjny. Jeśli otrzymasz kod błędu, skontaktuj się z nami. W przypadku, gdy system nadal odrzuca płatność, wina może leżeć po stronie Twojego banku.

W przypadku anulowania zamówienia lub zwrotu towaru kiedy mogę spodziewać się zwrotu pieniędzy?
Zwrot pieniędzy następuje w przeciągu 14 dni roboczych od odebrania przez nas zamówionego towaru lub anulowania zamówienia.

Na jakie konto zostana zwrócone środki?
Zwrot pieniędzy następuje na konto z jakiego zostały przelane pieniądze za zamówienie.

Zwroty

jak mogę zwrócić produkt?
Produkt można zwrócić nie później niż 30 dni od jego odbioru. Produkt należy zwrócić w oryginalnym opakowaniu i bez śladów użytkowania. Jeśli tak się nie stanie, będziemy musieli potrącać kosztów opakowania, administracji i ponownej sprzedaży. Z tego powodu zalecamy złożenie i zachowanie opakowania do chwili uzyskania pewności co do zatrzymania produktu.

Dostawa

Co zrobić jeśli dostarczony produkt będzie wadliwy?
Dokładam wszelkich starań by dostarczyć do Państwa produkt najwyższej jakości. Z przyczyn niezależnych od Nas może zdarzyć się, że produkt ulegnie uszkodzeniu podczas dostawy.
Jeżeli towar, który Państwo otrzymają, ma naruszone opakowanie, jest niekompletny (niewystarczająca ilość paczek) lub uszkodzony z zewnątrz przez przewoźnika, koniecznie trzeba poprosić kuriera o protokół reklamacyjny i wypełnić druk koniecznie w jego obecności. Protokół szkody powinien zawierać: datę, godzinę doręczenia, spis zabezpieczeń wewnątrz kartonu oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków w towarze, uwzględniając jego markę i model. Proszę zrobić zdjęcie telefonem komórkowym i wraz z kopią formularza natychmiast przesłać go do nas na adres bok@littleformstudio.com
W takiej sytuacji można też odmówić przyjęcia dostawy a kurier po sporządzeniu protokołu zabiera przesyłkę z powrotem. My natomiast, zaraz po otrzymaniu od Klienta informacji postaramy się wysłać do niego towar ponownie lub zwracamy wpłacona kwotę pieniężną.
Jeżeli przesyłka ma nienaruszone opakowanie zewnętrzne a po rozpakowaniu okaże się, że produkt jest uszkodzony, należy również spisać protokół szkody również najlepiej w obecności kuriera. Jednocześnie w takiej sytuacji również prosimy o napisanie do nas maila wraz z kopią formularza i zdjęciem na adres: bok@littleformstudio.com

Czy mogę produkt odebrać osobiście?
Tak, zamówienie można odebrać osobiście pod adresem biura ul Marszałkowska 4/8 00-590 Warszawa po wcześniejszym kontakcie agata@littleformstudio.com lub +48 506 660 090

Jaki jest koszt dostawy?
Koszt dostawy uzależniony jest od miejsca wysyłki momencie akceptacji zamówienia wyświetli się dokładana kwota dostawy.